O firmie

O firmie
Linie.pl
O firmie

Linie.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym malowaniem natryskowym oznaczeń poziomych i pionowych w obiektach przemysłowych i usługowych.

Od wielu lat specjalizujemy się w malowaniu linii na różnego rodzaju podłożach, wykorzystując do tego celu nowoczesne rozwiązania techniczne. Jesteśmy w stanie podjąć się zleceń na oznakowanie poziome obiektów o każdym rozmiarze. Skala i skomplikowanie projektu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Posiłkując się bogatym doświadczeniem oraz fachową wiedzą, proponujemy klientom optymalne rozwiązania, dostosowane pod względem technicznym i finansowym, do ich oczekiwań.

Nasza oferta obejmuje m.in. oznakowanie hal magazynowych. Zajmujemy się kompleksową organizacją obiektu. Stworzymy funkcjonalne oznaczenie dróg transportowych i pól odkładczych w halach produkcyjnych, a także wyznaczymy miejsca do zatrzymywania pojazdów w garażach i na parkingach. Naniesiemy oznakowanie poziome cienkowarstwowe lub grubowarstwowe na drogach i chodnikach. Zajmiemy się również obiektami sportowymi – przeprowadzimy prace malowania linii w hali sportowej, na boisku, czy placu zabaw. Działamy wszędzie tam, gdzie niezbędny jest wysoki poziom organizacji przestrzeni. Dodatkowo wykorzystujemy różne metody – malujemy tradycyjnie, oraz wykorzystujemy samoprzylepne taśmy podłogowe PCV.

Dlaczego my?

Zaufaj profesjonalistom

15 lat doświadczenia
1.2 mln mb linii rocznie
doradztwo na każdym etapie
terminowość w standardzie
24/7 elastyczność
dbałość o estetykę
Oznakowanie poziome na terenie całego kraju
Oznakowanie poziome

Oznakowanie poziome na terenie całego kraju

Wykonamy malowanie znaków poziomych na terenie całego kraju i dostosujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy firmą, która zadba nie tylko o wysoką jakość usługi, lecz także o Państwa wygodę podczas realizowanego zlecenia.

Przeprowadzamy prace w najmniej uciążliwym czasie – malujemy linie także w weekendy lub w nocy, po to, żeby klient mógł szybko i bezpiecznie powrócić do codziennych czynności związanych z prowadzoną działalnością. Staramy się, aby nanoszenie oznakowania poziomego było realizowane jak najszybciej, dlatego przy dużych zleceniach łączymy kilka brygad. Pomożemy w opracowaniu zoptymalizowanego kosztorysu zlecenia oraz wymaganą trwałość oznaczeń.

Nasi doradcy pomogą Państwu w zaprojektowaniu oznakowania hal magazynowych i produkcyjnych zgodnie z oczekiwaniami i wymogami polskich norm.

Poznaj opinie naszych Klientów

Pełen profesjonalizm we współpracy. Konkretna i uprzejma komunikacja na wszystkich etapach. Od momentu wyceny do samej realizacji. Zlecenie wykonane terminowo i bez zarzutu, na pewno wrócimy w przyszłości. Polecam.

Tomasz Wieczorek Cinema City Poland sp. z o. o.

Firma godna polecenia! Doradztwo, wykonanie - wszystko na najwyższym poziomie. Usuwanie linii zgodnie z oczekiwaniami i założonym terminem realizacji. Panowie pracujący na placu konsultują wszystko aby prace były wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zdecydowanie polecam!

Michał Korzyński Sano sp. z o. o.

Wysoka ocena za indywidualne podejście do klienta oraz wzorowe dopasowanie do warunków na miejscu pracy . Profesjonalizm godny polecenia . skorzystałem trzy razy i na pewno jest to firma godna polecenia . Tak trzymać a z chęcią wrócę kolejny raz na odnowienie oznaczeń moich hall . Pozdrawiam serdecznie

Arkadiusz Graba
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zeskanuj kod i dodaj nas do swoich kontaktów